bakugan rpg forum

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap
eğer sizde bizimle bu macerayı yaşamak isterseniz sizde üye olup katılın

Paylaş | 

arkadaslar duyduguma gore admin bu siteyi bırakmıs fazla ilgilenmior iceri girin

YazarMesaj
dark1dark
1.seviye
1.seviye

MesajKonu: arkadaslar duyduguma gore admin bu siteyi bırakmıs fazla ilgilenmior iceri girin   Salı Tem. 13, 2010 8:29 am

arkadaslar duyduguma gore admin bu siteyi bırakmıs gıbı hıc ılgılenmıor benim sitede cheat box (cet yapma yeri) falan war hepsi bu siteye 1000 basar gelin burda vakıt harcıcagınıza dimi yani admin bırakmıs kafanıza gore takılıonuz.Boylede bence oyunun zewki cıkmas.O yuzden sizi bu siteye dawet ediorum.Sitemizde hep ben varm bazı arkadaslar da olur mutlaka zamanı ii gecirirsiniz bu site adam akıllı konulara bakan olan 1 ben warım 1 de allah

www.bakugan.newdiscussion.net

Buyrun

Sohbet yerini sadece kayıtlı kullanıcılar foruma girip cheat boxda(gir butonuna basarak girebilirler.)

AYRICA EN BUYUK SANSINIZDA BU FORUMDA ILK 50 MESAJ YAPANLARA (DORU DUZGUN SALLAMA DEİL) SUPER MOD YAPICAM OLE AYARLADIM KENDLIGINDEN 50 MESAJI OLAN DORU DUZGUN 50 MESAJI OLANA FORUM KENDILIGNDEN SUPER MOD YAPACAKTIR.ACELE ET 50 MESAJ YAP VE SUPER MOD OLLLLL AVANTAJI KACIRMAAAAAAAA

En son dark1dark tarafından Salı Tem. 13, 2010 8:42 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
dark1dark
1.seviye
1.seviye

MesajKonu: Geri: arkadaslar duyduguma gore admin bu siteyi bırakmıs fazla ilgilenmior iceri girin   Salı Tem. 13, 2010 8:36 am

sitede mac yapınkı uyeler cogalsın ve kayıt olun zaten 1 kisi kayıt olup acıksa mac yapmak istiorsa daima acıgım ama ilk once bakuganını bakugan satısları bolumunden alman gerek
Kullanıcı profilini gör

arkadaslar duyduguma gore admin bu siteyi bırakmıs fazla ilgilenmior iceri girin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GÜZELLİK GELİP GEÇİCİDİR AMAÇ HAYATTA BİR GÜN DAHA FAZLA YAŞAMAK OLMALIDIR